Reklama
Reklama

Komentarze

1
S
10 miesięcy temu

Apel bez nadziei... Kałowy beton nie odpuści, przecież trzeba siać zamęt, a niektórzy muszą sobie pompować ego.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Brawo za samokrytyke🤪

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

@skandynaw - a to ja tu produkuję jakieś wstawki? Odpuście, to słowa nie napiszę! Z utęsknieniem czekam, by wiocha wróciła do korzeni.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Miałem na myśli pompowanie ego😁

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
10 miesięcy temu

sw2sw Jak Kościół katolicki dorwie się do władzy, to pewnie Twoje marzenie się spełni. Wielu wtedy wróci do korzeni.

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

to raczej moja złośliwość:)

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

@Ronald - kościół od tylu lat jest w odwrocie... Co Ty pitolisz...?

0

Zglos komentarz

Reklama