Reklama
Z portretami trzeba ostrożnie. Farsa aż do obrzydzenia!

Z portretami trzeba ostrożnie. Farsa aż do obrzydzenia!

przez nissin — 10 miesięcy temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
C
caleanka Czysta Moc
10 miesięcy temu

Samouwielbienie jak u wschodnich polityków...

0

Zglos komentarz

R
Rosa1672 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Narcyzm bije po oczach,a obok autoportretu siebie na haju powiesi sobie putina kima orbana dziada bakiewicza wielkiego bu śledzia itp kreatury

0

Zglos komentarz

R
Rosa1672 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Narcyzm bije po oczach,a obok portretu siebie na haju powiesi sobie putina kima orbana dziada bakiewicza wielkiego bu śledzia itp kreatury

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

niewielu jest Dostojniejszych na świecie , mamy też Najmądrzejszego i Najświętszego - czyż to nie dowód że Nacja nasza jest szczególnie ceniona przez Pana Boga

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
10 miesięcy temu

A gdzie snus pod warą?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 miesięcy temu

I "puder" pod nosem...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
10 miesięcy temu

„Niech żyje nam towarzysz Stalin, co usta słodsze ma od malin”. - Teraz portret uzurpatora zastapi portrety Lecha w przestrzeni publicznej?

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Ciekawe, co ukrywa w dłoniach ... ?

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

Ale w tle wiszą klubowe szaliki? Bo przecież nie książki.

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

A kopia będzie wisiała w Grand Hotelu, mniejsze repliki w każdym burdelu.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
10 miesięcy temu

"Nawrocki: Dzisiaj w nocy zwyciężymy!" - zobaczcie jacy zadowoleni ze wyruch@li ten zacofany narod!

0

Zglos komentarz

Reklama