Reklama
Za co PiS się nie weźmie, wszystko ustawka i pic na wodą!

Za co PiS się nie weźmie, wszystko ustawka i pic na wodą!

przez nissin — 10 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
C
caleanka Czysta Moc
10 miesięcy temu

I tak prymitywna ustawka senilnego Kaczynskiego sie posr@la...wpadl we wlasne sidla ten zwyrol psychopata, od knucia i szczucia!!!

0

Zglos komentarz

G
gladius11712 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Jachty hahah łódka 8 metrów to dla nich jacht. 366 tys wiz to nie jest nawet aferka, cały pis

0

Zglos komentarz

Reklama