Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Aż się przestraszyłem. Wygląda tak, jak miałby procesu nie doczekać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A o aferze z KPO piszą coś w tej twojej gazetce? Może popytaj wśród szwedów co oni o niej wiedzą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma zadnej "Afery KPO" to propagandowa ustawka Kaczynskiego, ktory chce miliardow z KPO!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński zamknął się w świecie, w którym każda odmienna perspektywa to zagrożenie, a każdy niezależny człowiek – potencjalny wróg. Ta paranoiczna wizja prowadzi go do coraz bardziej irracjonalnych decyzji, które szkodzą wszystkim wokół. Psychologiczny obraz jest jednoznaczny: mamy do czynieni...
Kaczyński zamknął się w świecie, w którym każda odmienna perspektywa to zagrożenie, a każdy niezależny człowiek – potencjalny wróg. Ta paranoiczna wizja prowadzi go do coraz bardziej irracjonalnych decyzji, które szkodzą wszystkim wokół. Psychologiczny obraz jest jednoznaczny: mamy do czynienia z człowiekiem, którego obsesje, manie i fobie od dawna przerastają granice zdrowego rozsądku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zgadzam się, pisałem to wielokrotnie. Kaczyński powinien stracić partię, poparcie społeczne i zostać na zawsze wysłany w mroki niepamięci. Niestety tak się nie stanie, jakieś 40% Polaków to idioci, gotowi stawiać mu pomniki i budować pałace.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No nie wiem...kiedys bylo 40%, teraz elektorat(28%) mu wymiera i wymrze razem z nim!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane