Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ktoś może uświadomi Donalda, że na tym portaliku jego zwolennicy codziennie wypowiadają się o innych ludziach w ten sposób?;-)) Chłop najwyraźniej żyje w nieświadomości;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Drogi, ciemny parafianinie. Jeśli nie widzisz różnicy w wadze wypowiadania się czołowego polityka, a szarego człowieka w śm***iowym portaliku Wioska, to tylko Ci modlitwa została z księdzem pe****lem. To porównanie jest godne człowieka z inteligencją emocjonalną dziecka z przedszkola. Dor...
slodomic - Drogi, ciemny parafianinie. Jeśli nie widzisz różnicy w wadze wypowiadania się czołowego polityka, a szarego człowieka w śm***iowym portaliku Wioska, to tylko Ci modlitwa została z księdzem pe****lem. To porównanie jest godne człowieka z inteligencją emocjonalną dziecka z przedszkola. Dorośnij i spójrz na rzeczywistość okiem człowieka dorosłego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakoś nie łączą mi się dwa wyrazy: Kaczyński i ewolucja. Przecież ten z metra cięty człowieczek zatrzymał się w erze kamienia oszczanego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane