Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
tebarek 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

przed chwilą pisałem a już zajumali ? zdolne bestie ... no mają wprawę tyle miliardów przewalili to nic dziwnego

0

Zglos komentarz

A
10 miesięcy temu

Nie, Wiocha nie pluje jadem.

0

Zglos komentarz

G
Gottfryd 💩 JP 100%
10 miesięcy temu

CZYM WY SIĘ RÓŻNICIE OD PISDZIELCOW? TEN SAM JAD, TA SAMA GŁUPOTA, TA SAMA NIENAWIŚĆ DO DRUGIEJ STRONY.

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Komentarz może przesadzony ale w historii Polski nie bylo nikogo kto by tak podzielił społeczeństwo działajac na rzecz ruskich. Chyba nawet Targowica nie dała rady.

0

Zglos komentarz

D
Dariusz62263 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

A ja lubię tego pana :) , za jego podejście do po .

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Pewnie tak jak on lubisz w d**ala.

0

Zglos komentarz

Reklama