Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Nie no, sobie to on życie ulożył. Problem w tym, że koniecznie chce układać nam.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszyscy niewolnicy w ruskim genotypem kochają go. Sami nie potrafią sobie poradzić ze swoi życiem, więc słuchają towarzysza Yarosława i księdza pe****la!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z bram kościoła po mszy wychodzą ludzie natchnieni duchem. Rozrywka tylko dla tych, którym takie coś pasuje. Człowiek o czystym sercu tam nie zagląda. Nie ma z czego się spowiadać, a i grzeszni dookoła tylko uświadamiają, że to miejsce nie dla nich. A Bóg jest wszędzie. Dla mnie jest nim Natura, a...
Z bram kościoła po mszy wychodzą ludzie natchnieni duchem. Rozrywka tylko dla tych, którym takie coś pasuje. Człowiek o czystym sercu tam nie zagląda. Nie ma z czego się spowiadać, a i grzeszni dookoła tylko uświadamiają, że to miejsce nie dla nich. A Bóg jest wszędzie. Dla mnie jest nim Natura, a w KK poza zmanierowaną zwierzęcą chucią nic naturalnego nie ma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane