Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8jak mu się nie pomoże to będzie "zarządzał" jak długo dziad będzie smierdział ... z racji upałów wyrazy współczucia dla elyty pisowskiej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteśmy w UE prawaki a nie w Uni Eroazjatyckiej. No to trzeba tanczyć tak jak Bruksela gra a nie Moskwa. Czyli robić wiatraki a nie elektrownie węglowe. Z resztą cały PRL mieliśmy te węglówki i kopalnie. I prąd może był tani ale co z tego gdy do gara nie było co wrzucić prawaki. A wszystkie budynki...
Jesteśmy w UE prawaki a nie w Uni Eroazjatyckiej. No to trzeba tanczyć tak jak Bruksela gra a nie Moskwa. Czyli robić wiatraki a nie elektrownie węglowe. Z resztą cały PRL mieliśmy te węglówki i kopalnie. I prąd może był tani ale co z tego gdy do gara nie było co wrzucić prawaki. A wszystkie budynki były czarne od tego palonego węgla.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To dopiero początek dresa,czekam jak odjebie coś naprawdę grubego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fantyczne ograniczone polaczki spod znaku disco polo. Gó**o żreć będą a dalej będą popierać tęczowo kakaowego Jarusia Kaczyńskiego alias analny przyjaciel rosyjskiego szpiega Wasina. Wiem czemu się cieszysz ty pewnie z podlaskiego gó**a i prądu nie masz synu kołchoźnika
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
montesuma, zaraz sam będziesz wył, jak cena energii pójdzie w górę. A wraz z nią ceny usług i produktów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak pamietam to podwyżki Energi rząd Tuska zrobil w zeszłym roku ściagając tarcze energetyczna
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane