Reklama
To discopolowcy, kibole i ciemny narodek na niego głosował

To discopolowcy, kibole i ciemny narodek na niego głosował

przez AQQQ62 — 10 miesięcy temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
S
10 miesięcy temu

I tak 5 lat będziecie jęczeć? ;-))

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

slodomic - Przestań się modlić i pomyśl czasami. Teraz to Ty zacząłeś po prawacku i katolicku jęczeć! Pisanie prawdy nie jest jęczeniem!

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

Zając żebyś ty czasem pomyślał to by było dobrze;-)) W kółko tylko ten twój szablon myślowy;-))

0

Zglos komentarz

B
10 miesięcy temu

Króliczku, pisanie o tym, że ktoś jęczy nie jest jęczeniem. Ale przedstawiciel „zajęczy” tego nie kuma!

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

I drze mordę jak by w lesie na ustawce był. Więc albo niech mu wytłumaczą do czego służy mikrofon, albo niech mu go zabiorą !

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
10 miesięcy temu

Tak jak Agacie Dudzie... jej też nie był potrzebny ha ha

0

Zglos komentarz

N
normablum 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Najwidoczniej skrót Dr. przed jego nazwiskiem oznacza dresiarz...

0

Zglos komentarz

B
10 miesięcy temu

Skrót dr pisze się bez kropki, tytanie „yntelektu”!

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

W przypadku doktora bez kropki, przed nazwiskiem dresiarza z kropką. Doczytaj sobie yntelektualysto dlaczego tak a nie inaczej.

0

Zglos komentarz

B
10 miesięcy temu

@Troglodyta, ty to chyba miałeś pieluchę zbyt długo noszoną i zapewne nie tylko gębę masz niewyparzoną. I nie powtarzaj czyichś wyrażeń bo to świadczy tylko o tym, że słabo u ciebie z inwencja twórczą.

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Do tego wrzeszczy bardziej jak Ążej, dno absolutne. Zwolennicy alfonsów - możecie już minusować

0

Zglos komentarz

Reklama