Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pilnie śledził naszą Wiochę.pl więc identyfikuje się z powszechną opinią naszych liderów o nieszczęściu jakie dotknęło ten wspaniały Naród po 1945 roku a jako gorący patriota będzie do samego końca walczył o Koronę , Jabłko i Buławę dla jedynie godnego z racji posiadania największej wśród żyjących...
pilnie śledził naszą Wiochę.pl więc identyfikuje się z powszechną opinią naszych liderów o nieszczęściu jakie dotknęło ten wspaniały Naród po 1945 roku a jako gorący patriota będzie do samego końca walczył o Koronę , Jabłko i Buławę dla jedynie godnego z racji posiadania największej wśród żyjących wiedzy i innych przymiotów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Owszem. Wówczas kacapscy agenci byli tam oficjalnie. Teraz są ukrytymi śpiochami i udają patriotów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cenckiewicz od swoich przyjaciół się odżegnuje. Krecia powinność.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A pałac prezydencki to nie burdel i ostoja dla zdrajców , nieudaczników i ruskich szpiegów , a wy tam jesteście!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Facet ujawnił agenta bolka, który sprzedał Polskę za garść wygranych w totka. Chwała mu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co tu bredzisz komunistyczny mocherze. Bolek został wymyślony przez ludzi oszczanego brudnego GEYA Kaczyńskiego. A Jadwiga Kaczyńska była tw pseudonim Balbina. Zresztą u Kaczyńskich wujkowie Świątkowscy to stalinowskie katy. Ale ty były komunista aktualnie p**solud
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten złamas urodził się w 1971 r. a więc w PRL-u. Też nie jest Polakiem!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypominam że w wojsku w czasach PRL przysięgało się na uroczystej przysiędze wierność bratniej armii czerwonej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No przecież przed 89 to ruscy i dksyegp wybrali ruskiego na namiestnika kraju dla ludzi urodzonych po 89. Logiczne prawda? I czeka nas kolejne 5 lat wstydu i upadlania RP:/
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cenckiewicz jest wnukiem oficera UB, przedwojennego komunisty, który po wywaleniu z Urzędu po 56 r.(wywalili go za znęcanie się nad więźniami) dostał fuche jako dyrektor Grand Hotelu w Sopocie. Tego samego, w którym pracował Nawrocki. Oficjalnie w ochronie, naprawdę jako alfons. Jak widać, Grand Ho...
Cenckiewicz jest wnukiem oficera UB, przedwojennego komunisty, który po wywaleniu z Urzędu po 56 r.(wywalili go za znęcanie się nad więźniami) dostał fuche jako dyrektor Grand Hotelu w Sopocie. Tego samego, w którym pracował Nawrocki. Oficjalnie w ochronie, naprawdę jako alfons. Jak widać, Grand Hotel zbliża ludzi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane