Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Czasku by pewnie pował wieszcza narodów, przyjaciela tfuska, niejakiego pod nazwiskiem "pana murańskiego".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
można sobie gdybać co zrobiłby Trzaskowski, ale faktem jest, że doradcy powoływani obecnego rezydenta to albo potakiwacze, albo niekompetentni de.bile. popatrz choćby na szefa BBNu: historyk bez dostępu do informacji niejawnych - to tak jakby do kopania rowów zatrudnić gościa bez rąk.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wy w tym pisie to macie jakieś zajęcia z wróżbiarstwa ? :) Zawsze doskonale wiecie, co by było, gdyby wybrać co innego :) Nie myśleliście, by tą waszą umiejętność przewidywania alternatywnej rzeczywistości jakoś spieniężyć ? Np wydumać 6 w lotto ? :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Głupi musi mieć doradców. A doradcy mają pensje z naszych podatków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane