Reklama
Ty człowieku i ekipa, którą reprezentujesz całe 8 lat się leniła.

Ty człowieku i ekipa, którą reprezentujesz całe 8 lat się leniła.

przez FED0RA — 10 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

ja pier...e widac ze lizanie d**y pelikana nie wystarcza. zaraz go zrobicie swietym i na kazdym robu beda stalu jego kapliczki. a fanatycy KO mowie ze to Pisowcy wychwalaja kaczke a sami robia to samo

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Piłeś,nie pisz ochlajtusie🤣

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

w przeciwieństwie do "elit" jakim jest np kierwiński nie wypowiadam się pod wpływam alkoholu

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Piszesz tak jak on gada opoju.

0

Zglos komentarz

Reklama