Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Oto inteligencja prawaka i katolika. Robi z Tuska radar. Radar, który by u nas już dawno działał, gdyby nie prawackie fobie prawacko-katolickich de**li towarzysza Yarosława do niemieckich radarów. Mogli wysłać koreańskie samoloty, które kupił katolicki de**l płaszczak, niestety tylko lata...
slodomic - Oto inteligencja prawaka i katolika. Robi z Tuska radar. Radar, który by u nas już dawno działał, gdyby nie prawackie fobie prawacko-katolickich de**li towarzysza Yarosława do niemieckich radarów. Mogli wysłać koreańskie samoloty, które kupił katolicki de**l płaszczak, niestety tylko latają i nic więcej nie są w stanie robić!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Bąkiewicz, jak przystało na zawszonego, prawackiego kundla reaguje tylko na polecenia towarzysza Yarosława.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lukachu Trzeba przyznać, że szachiści mogą Błaszczakowi refleksu zazdrościć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wczoraj za to Kosiniak-Kamysz wyskoczył z samego rana i powiedział, że nie odnotowano przekroczenia naszej granicy przez żaden obiekt;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane