Podobne posty
Komentarze
13W Polsce jest ponad 60 tys. artystów. Większość jest w trudnej sytuacji finansowej: średni miesięczny dochód z pracy artystycznej wynosi 4 053 zł brutto, co jest kwotą niewiele wyższą od płacy minimalnej (3545 zł brutto). Ponad połowa badanych przyznała, że z działalności artystycznej nawet nie osią...
W Polsce jest ponad 60 tys. artystów. Większość jest w trudnej sytuacji finansowej: średni miesięczny dochód z pracy artystycznej wynosi 4 053 zł brutto, co jest kwotą niewiele wyższą od płacy minimalnej (3545 zł brutto). Ponad połowa badanych przyznała, że z działalności artystycznej nawet nie osiągnęła takiego pułapu dochodów. - ruchmuzyczny.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
baxbany albo zostań lewackim ćpunem,wierszokleta, patocelebryta jak Jaś Kapela a państwo da grant 50 tys i dopłaci ci do emerytury.Jak się nie utrzymuje z pracy artystycznej wystarczy zmienić pracę, przecież nikt na siłę im nie każe być artystą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co z tego? Jak ja mogę narzekać na pracę to ją zmieniam i proste. Nie wierzę w słowa, że kochaj swoją pracę. Jak artysta zarabia mało, to niech idzie do innej pracy. Dlaczego ktoś, kto zarabia najniższą krajową musi dopłacać do emerytury artystów. Zamienię moją wypłatę i przyszłą emeryturę z mająt...
I co z tego? Jak ja mogę narzekać na pracę to ją zmieniam i proste. Nie wierzę w słowa, że kochaj swoją pracę. Jak artysta zarabia mało, to niech idzie do innej pracy. Dlaczego ktoś, kto zarabia najniższą krajową musi dopłacać do emerytury artystów. Zamienię moją wypłatę i przyszłą emeryturę z majątkiem np.: Krzysztofa Cugowskiego, Maryli Rodowicz lub innych. Słucham państwa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kler korzysta z tego przywileju o zawsze. I gdzie oburzenie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na jakiej zasadzie to ma działać? Dopłaty dostaną tylko ci z telewizyjnej estrady, ci którzy wydali jakieś dzieła czy może po prostu ci którzy zadeklarują artystyczną działalność?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba się zrewanżować Hollandom,Jandom,Szmatowej czy innym artystom za POparcie w wyborach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli ja układam płytki i kostkę brukową mogę być artystą? Przecież nie każdy to potrafi m
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz wiadomo dlaczego te panie ze zdjęcia tak żarliwie wspierały P.O. Taka pani Szatan za obrażanie polskich pograniczników fuchę w TVP dostała.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kultura tworzy tożsamość narodu - PiS. — Żaden naród, żadna wspólnota nie może żyć i funkcjonować bez kultury. Kultura tworzy naszą tożsamość narodową oraz buduje więzi społeczne.- pis.org.pl/25 Mar 2023
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyżbym napisał nieprawdę o braniu narkotyków przez Jasia Kapelę, przecież on sam to potwierdzi to u Stanowskiego, patocelebryta walczył w FMA, wierszokleta przecież napisał "wybitny" wiersz "Jesteśmy Id***ami". Post był usunięty za napisanie prawdy o Jasiu Kapeli?.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty stary moherze w czym walczył??? Dlatego wiem że jesteś starym śm***iem, kiedyś komunista teraz wyznawca tęczowo kakaowego Jarusia Kaczyńskiego alias analny przyjaciel rosyjskiego szpiega Wasina. Walczył w FMA. Co k...a jest???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pytanie do moderatora, nazwanie Kukiza szmata jest ok(no bo szmata) a jak nazwać ludzi nazywających Polskich żołnierzy i SG "najgorszymi ku..mi,mordercami", plującymi na mundury służb patriotami?.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To są dopiero artyści. Mają prywatne ubezpieczenia najlepszych lekarzy i badania bez kolejki bo przywileje. Po kilka kont bankowych na świecie. Każdy i tak im w tyłki włazi bo sławni i popularni. Po 8 wakacji w roku. Luźne godziny pracy. Mają na wszystko wstęgowane nic nie muszą. Ba nawet dostają ka...
To są dopiero artyści. Mają prywatne ubezpieczenia najlepszych lekarzy i badania bez kolejki bo przywileje. Po kilka kont bankowych na świecie. Każdy i tak im w tyłki włazi bo sławni i popularni. Po 8 wakacji w roku. Luźne godziny pracy. Mają na wszystko wstęgowane nic nie muszą. Ba nawet dostają kasę za promowanie ustaw czy też za wyrażenie politycznych narracji. O czymś zapomniałem jeszcze🤔. To jest dopiero wiocha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane