Reklama
Trzeba im to z uporem przypominać i pytać ‘’gdzie ta kasa’’,

Trzeba im to z uporem przypominać i pytać ‘’gdzie ta kasa’’,

przez FED0RA — 9 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

Obecnie instalacja energetyczna w Polsce to późne średniowiecze. Pis kupował głosy ciemnego luda, energetyka go nie interesowała!

0

Zglos komentarz

R
remp 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

pis wmówił swoim jełopom, że ETS to podatek który pobiera od nas zła UE.

0

Zglos komentarz

Reklama