Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zdolny to może jest ale na szczęście chłopy w ciążę nie mogą zajść .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale do wychowywania podobnych sobie kreatur już tak. Zebrał najgorsze szumowiny i zrobił z nich swoją ekipę polityczną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta oszczana spe**lona radziecka fleja jedyne czego jeszcze nie idzie...a aropo ubioru, to butów na lewą stronę jeszcze nie założył. Był już oszczany, w za dużej kurtce, w dwóch różnych butach, ostatnio miał na odwrót krawat, kiedyś go widziałem w hełmie strażackim też tył na przód, łupież na tych je...
Ta oszczana spe**lona radziecka fleja jedyne czego jeszcze nie idzie...a aropo ubioru, to butów na lewą stronę jeszcze nie założył. Był już oszczany, w za dużej kurtce, w dwóch różnych butach, ostatnio miał na odwrót krawat, kiedyś go widziałem w hełmie strażackim też tył na przód, łupież na tych jego łachach to norma. Najlepiej ubrany polityk według gazety polskiej 😄😃😀😁😄😀😁
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie, to ty masz problem. Albo z tym co podniosłeś w swoim wpisie albo z rozpoznawaniem tego co znajduje się na dołączonej ilustracji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane