Reklama
Ciemny naród, to i po ciemku będą siedzieć w zimnych mieszkaniach

Ciemny naród, to i po ciemku będą siedzieć w zimnych mieszkaniach

przez FED0RA — 9 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
C
caleanka Czysta Moc
9 miesięcy temu

To, że Nawroski zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus ... Jak by powiedzial Rydzyk! Teraz alfons jest pRezydentem uzurpatorem Kaczynskiego!

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
9 miesięcy temu

Jeśli to robił, to znajdźcie chociaż jedną,która to potwierdzi,a nie rzucajcie słów na wiatr.

0

Zglos komentarz

Reklama