Reklama
Około 50 000 rodaków otrzymuje Bürgergeld co miesiąc

Około 50 000 rodaków otrzymuje Bürgergeld co miesiąc

przez nissin — 9 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
I
IzaBeLa62475 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

W tekście na obrazku powinno być- Niemcy ujawnili dane! tysiące Polaków żyje z pieniędzy państwa NIEMIECKIEGO - dla tych którzy rozumieją z opóźnieniem xD

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
9 miesięcy temu

Powinno pisać tysiące Polaków pobiera odszkodowanie za IIWŚ!

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

I pewnie większość głosowała na PiS..

0

Zglos komentarz

V
9 miesięcy temu

to nie znaczy że mamy robić tak samo

0

Zglos komentarz

Reklama