Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Albo po zeżarciu wafelka w przybytku kk,summa smmarum nieokrzesany motłoch degeneraci patologia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętacie jak naziol bąkiewicz opublikował nagranie, na którym maluje na budynku Ministerstwa Klimatu i Środowiska symbol Polski Walczącej. A raczej jakieś bohomazy. Bo ta naziolska kórew, nawet nie wie jak ten symbol wygląda. Ten krużganek oświaty jest tak głupi, że twierdzi iż to nie on i że nie...
Pamiętacie jak naziol bąkiewicz opublikował nagranie, na którym maluje na budynku Ministerstwa Klimatu i Środowiska symbol Polski Walczącej. A raczej jakieś bohomazy. Bo ta naziolska kórew, nawet nie wie jak ten symbol wygląda. Ten krużganek oświaty jest tak głupi, że twierdzi iż to nie on i że nie przyznaje się do zarzuconego mu czynu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane