Reklama
To tak prosto po wyjściu z tradycyjnego polskiego kebaba

To tak prosto po wyjściu z tradycyjnego polskiego kebaba

przez FED0RA — 9 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
R
Rosa1672 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

Albo po zeżarciu wafelka w przybytku kk,summa smmarum nieokrzesany motłoch degeneraci patologia

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

Pamiętacie jak naziol bąkiewicz opublikował nagranie, na którym maluje na budynku Ministerstwa Klimatu i Środowiska symbol Polski Walczącej. A raczej jakieś bohomazy. Bo ta naziolska kórew, nawet nie wie jak ten symbol wygląda. Ten krużganek oświaty jest tak głupi, że twierdzi iż to nie on i że nie...

Pamiętacie jak naziol bąkiewicz opublikował nagranie, na którym maluje na budynku Ministerstwa Klimatu i Środowiska symbol Polski Walczącej. A raczej jakieś bohomazy. Bo ta naziolska kórew, nawet nie wie jak ten symbol wygląda. Ten krużganek oświaty jest tak głupi, że twierdzi iż to nie on i że nie przyznaje się do zarzuconego mu czynu.

0

Zglos komentarz

Reklama