Reklama
Kiedy 300+ to za mało, a cierpliwość do hejterów się kończy

Kiedy 300+ to za mało, a cierpliwość do hejterów się kończy

przez hef0 — 9 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
R
RychoLX 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

No pewnie, że pieniążki są lepsze niż na przykład podręczniki, bo podręczników nie da się do pazurów przylepić.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

Ani wypić.

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Ogólnie to frajerzy ale dobrzy ludzie brzmi lepiej🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

M
9 miesięcy temu

Nie wierze że ktokolwiek wpłaca.

0

Zglos komentarz

Reklama