Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6PiS, konfa, PSL i polska 2050 będą głosować przeciw wiec uja to da
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już lece i nierobów opłacam. Szaman mi nie potrzebny w ostatniej drodze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech mnie pocałują w doope - nic nie będziemy bulic na nierobów!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niechh jescze dopisząze nawet ateiści płacą tyle samo a pieniądze idą na kościół ewangelicki. A nie głupie straszenie że tylko wierzący mają płacić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rok 2027, GUS podaje statystyki: ilość zadeklarowanych katolików w 2025 - 90%, ilość zadeklarowanych katolików w 2026 - 5%. Tak mniej więcej będzie to wyglądać. Łatwo się rozporządza cudzymi pieniędzmi, łatwo się wymaga tego, tamtego czy siamtego. Ale gdy przychodzi do płacenia, to już nie zawsze i...
Rok 2027, GUS podaje statystyki: ilość zadeklarowanych katolików w 2025 - 90%, ilość zadeklarowanych katolików w 2026 - 5%. Tak mniej więcej będzie to wyglądać. Łatwo się rozporządza cudzymi pieniędzmi, łatwo się wymaga tego, tamtego czy siamtego. Ale gdy przychodzi do płacenia, to już nie zawsze i nie wszystko się wymaga.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie zesrajcie się z radości, to nie przejdzie nie ma szans. Ta petycja to nie projekt ustawy to wzutka dla id****w.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane