Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
Rosa1672 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

Szkoda czasu na komentarze,wiocha to już nie łoza szyderców,a kółko różańcowe dla pisokatopatologii. Nie wygodne dla pisdzielcow komentarze znikają razem z memem

0

Zglos komentarz

P
9 miesięcy temu

raczej jest to portalik dla peowskiego betonu, którem peron odjeżdża coraz dalej....

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

bo czekamy na clou tego spektakla

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
9 miesięcy temu

Pewny jestem że jakby od nowa przeliczano wszystkie głosy to wynik byłby z goła inny,no ale cóż ? musztarda po obiedzie.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

No bo jak Batyra odprzysiąc?

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
9 miesięcy temu

Wam pisiurki dawno bodjechał cały dworzec.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

piąchą zeniu ... albo czymś twardszym

0

Zglos komentarz

Reklama