Reklama
Reklama

Komentarze

8
C
caleanka Czysta Moc
9 miesięcy temu

Wyrażenie "Boże, widzisz i nie grzmisz" - oznacza stan najwyższego oburzenia i bezsilności wobec czyjejś niewłaściwej postawy, która pozostaje bezkarna lub niesprawiedliwa, pomimo widocznych dowodów na nieuczciwość czy błąd.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

Widocznie do tego kościoła chodzą aż takie mendy, że Bozia już nie wytrzymała i jednak zagrzmiała. BTW Jest jeszcze druga możliwość - Bozia chciała rypnąć w co inne, ale chybiła.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
9 miesięcy temu

PiS zawsze w pierwszym rzedzie...na pokaz, klecza przed figura a diablam maja za skora, te drobne cwaniaczki zlodziejaszki ale sie dziela z sekta kosciola!

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
9 miesięcy temu

I było jak w tym starym kawale: k...a, znowu nie trafiłem!

0

Zglos komentarz

M
9 miesięcy temu

Nissin, do tego właśnie religia służy. Używają jej zgodnie z przeznaczeniem.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

Pambuk przegrał z siłami natury. Hehehehehe. Dziadek siedzący na chmurce traci moc. Widać że Perun jest silniejszy.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

Zeus sie wk..wil xd

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
9 miesięcy temu

.... ale będą znaki...

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Jeżeli piorun uderzy w kościół... To wiedz że coś się dzieje...

0

Zglos komentarz

K
kubh 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Bóg daje znaki

0

Zglos komentarz

G
gustaw77 🌾 Wieśniak
9 miesięcy temu

Czy budynek kościelny był wyposażony w piorunochron? A jeśli tak, to dlaczego? Przecież Bóg nie uderzałby w swój dom? No chyba że....

0

Zglos komentarz

B
9 miesięcy temu

Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak bardzo lewaki są wierzący. Tak trzymać.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
9 miesięcy temu

Kto by nie wierzył w legendę o żydowskim chłopcu zrobionym metodą invitro 😄😁😃😀😄😃. Rok 2025 a id***a dalej ma wymyślonych kolegów

0

Zglos komentarz

Reklama