Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4A czy ty pojmiesz, że do tego nie trzeba podrywania samolotów.Do muchy nie strzela się z armat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
adamir11 - Sami znawcy. To podrywa się samolot bojowy tylko do strzelania? Gratuluję wiedzy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy parszywe tępe neuropki znają historię Polski. Nie znają bo do obsrywania tego kraju wiedza nie jest potrzebna, wystarczy podlizywanie się i bezmyślne wykonywanie poleceń antypolskim politykom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Świat się zmienił,a ty ugrzęzła w średniowieczu całująca cara w okrężnicę... Słabiutki ruski trolik z ciebie ruski pajacyku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niemieckie, włoskie, francuskie samochody codziennie atakują pieszych. Tylko w sezonie wakacyjym zanotowano 4666 ataków.(wypadków) Jedynie polskie elektryczne Izerry nikogo nie zaatakowały. Wróg atakuje z każdej strony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gnom żoliborski ma korzenie rosyjskie. Kilka pokoleń jego przodków wiernie służyło Rosji w mundurach. Carskiej, sowieckiej - bez różnicy. Czego nie rozumieć?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane