Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jak ma dowody na jakieś przestępstwa to ma to obowiązek zgłosić. Dlaczego tego nie zrobi? To niezgodne z prawem ;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczynski ma haki na wszystkie swoje miernoty...tez powinien zglosic! Wtedy nie bylo by PiSu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Typowa prawacko-katolicka logika. Jest tylko białe i czarne! Czyli uważasz, ze Banaś i jego rodzina zgodnie z Twoim prawem, nie ma prawa żyć? Tak inni zamordowani przez seryjnego samobójcę? Ty jak wyrocznia, gadająca z bogiem urojonym, już wiesz, że to są taśmy z dowodami o przestępstwie....
slodomic - Typowa prawacko-katolicka logika. Jest tylko białe i czarne! Czyli uważasz, ze Banaś i jego rodzina zgodnie z Twoim prawem, nie ma prawa żyć? Tak inni zamordowani przez seryjnego samobójcę? Ty jak wyrocznia, gadająca z bogiem urojonym, już wiesz, że to są taśmy z dowodami o przestępstwie. We wpisie nie ma mowy o tym. To już są Twoje chore urojenia!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - To wszystko, na co Cię stać? Jednak pozostaje Ci tylko modlitwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko przypomne, @slodomic ma placone od komentarza, wiec nie karmcie trolla!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli ma taśmy to nich je udostępni.Po co czekać na aresztowanie? Następny"kryształowy", urzędnik państwowy, specjalista od przejmowania nieruchomości za"dożywotnią opiekę"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane