Reklama
Jak tam pisiory, będą pikiety pod więzieniem ?

Jak tam pisiory, będą pikiety pod więzieniem ?

przez AQQQ62 — 9 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

Karolek już podpisał ulaskowanie.. spokojna twoja rozczochrana😉

0

Zglos komentarz

A
Anonim
9 miesięcy temu

u nowogrockiego na stoliku już leży cały plik takich ułaskawień, in blanco

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
9 miesięcy temu

Jeszcze po Adrianie;) czy już nowy druk

0

Zglos komentarz

Reklama