Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Są jakieś twarde dowody,że to był atak ruskich? Póki co sporo jest argumentów,że było inaczej. Rakieta w Przewodowie też miała być ruska, a okazała się ukraińska,przy czym ukry nigdy za to nie przeprosiły ani nie zadośćuczyniły rodzinom zabitych Polaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uchwała potępiająca atak dronowy... Ludzie, wy w ogóle czaicie, że rząd ma polaków za bydłoni de**li? Widzę nie bez powodu. Po ataku Rosji na granicę zrobią co? Rozporządzenie o zakazie ataku granic? Zwołają radę gabinetową za 14 dni? Referendum w sprawie "czy polacy potępiają działania Rosji?". Też...
Uchwała potępiająca atak dronowy... Ludzie, wy w ogóle czaicie, że rząd ma polaków za bydłoni de**li? Widzę nie bez powodu. Po ataku Rosji na granicę zrobią co? Rozporządzenie o zakazie ataku granic? Zwołają radę gabinetową za 14 dni? Referendum w sprawie "czy polacy potępiają działania Rosji?". Też bym nie głosował na ich miejscu. Nawet bym wyszedł i poszedł na piwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane