Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sw2sw - Jestem Polakiem i nie czuję się umniejszonym. Jak się widzisz w tym stadzie, to się nie dziwię Twego umniejszenia!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@bax-jesteś członkiem stada, które wybrało barana. Właściwie wszystkie inne stada są mądrzejsze.Wszystko jest ok, tak trzymaj!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sw2sw - Jestem ateistą i wszystko jasne. Ty jesteś baranem, ze stada, które za przywódcę wybrało wilka. I tak od tysięcy lat jesteście dojeni i strzyżeni. Tak od tysięcy lat bez mózgu, oddychacie, spożywacie, wydalacie i rozmnażacie się. Jak pierwotniaki w kałuży.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@bax - jak wspominałem wielokrotnie jestem niewierzący i nie rozumiem po co o tym tu teraz wspominasz. Na Batyra nie głosowałem, wielokrotnie Ci wspominałem, że jestem antyPIS, a Ty dalej mi coś sugerujesz. Kto tu jest baranem??? Dodam jeszcze, że skoro wypisujesz się ze stada baranów, to nie masz p...
@bax - jak wspominałem wielokrotnie jestem niewierzący i nie rozumiem po co o tym tu teraz wspominasz. Na Batyra nie głosowałem, wielokrotnie Ci wspominałem, że jestem antyPIS, a Ty dalej mi coś sugerujesz. Kto tu jest baranem??? Dodam jeszcze, że skoro wypisujesz się ze stada baranów, to nie masz prawa być dumny z "baranicy" Skłodowskiej czy "barana" Pendereckiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polakow nie trzeba umniejszac...sami sobie daja rade, wybierajac gandgusa, sytenera, oszusta i lichwiarza na rezydenta uzurpatpora, w oszukanych wyborach!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane