Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
8 miesięcy temu

Za niedługo powie ze gdy mu nie dadza Nobla to atakuje Kanadę, Grenlandię i potem się zastanowi co kolejne.

0

Zglos komentarz

D
denon_36 🌾 Wieśniak
8 miesięcy temu

Dajcie mu wygrać w Chińczyka to będzie szczęśliwy :)

0

Zglos komentarz

T
Tomasz43714 🌾 Wieśniak
8 miesięcy temu

Jak widzę tego pomarańczowego że ś**ńskimi oczkami, to mi się rzygać chce. Myśli, że jest pępkiem świata.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
8 miesięcy temu

A dajcież mu chociaż w zdrapkę wygrać, niech się wreszcie chłop nacieszy jakąś nagrodą.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
8 miesięcy temu

Zawsze jest jeszcze Nagroda Darwina - wystarczy tylko, że się odrobinę postara ;)

0

Zglos komentarz

Reklama