Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9@kacycalessin - jak zniknie wiocha, to stracisz sens życia i źródło utrzymania :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Naprawdę? ;-)) Kacynskoc**laankanissan pisze o wolności słowa? To nie jakiś żart? ;-)) Już się nie cieszysz propagandysto z kasowania kont i blokowania użytkowników? Większego obłudnika od ciebie to ciężko znaleźć;-)) I jeszcze kapusta;-)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście że masz prawo wyrażać swoje poglądy, ale musisz się liczyć z ich konsekwencjami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nissin ale jak poprzedni admin usuwał konta za krytykę PO to się cieszyłeś a teraz płacz, czysta hipokryzja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cenzorska ustawa o " mowie nienawiści", która wg. TK jest niezgodna z konstytucją
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kontrowersja tej ustawy polega na tym,że jeśli nazwę się głupim chvjem,ale mówię prawdę i stwerdzam fakty,to czy jednak szerzę mowę nienawiści?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I wszyscy trolle propagandy PiSu, Nowej Wiochy sie zameldowali, ze swoimi "madrosciami"!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Coraz mniej wstawek, coraz mniej komentarzy, coraz mniej "obserwujacych" Nowa Wioche...to rezultat cenzury dyktatora propagandy PiSu na stronie @AdWiochy! Po 8 latach rzadow PiSu, wszyscy juz wiedza, za co PiS sie wezmie idzie w pisdu, tak samo bedzie z Nowa Wiocha, propagandy PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane