Reklama
Reklama

Komentarze

8
R
RychoLX 🎖️ Snajper
8 miesięcy temu

Takie straszenie ma nazwę "groźby karalne". Również "szantaż" (też karalny).

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
8 miesięcy temu

Palenie opon powinno być karalne,potem narzekają na szkodliwość pracy pod ziemią.

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

JSW, podliczcie miesięczne koszty: zarobki przewodniczących we wszystkich centralach związków zawodowych, członków rad nadzorczych, zarobki siatkarzy itd, itd......

0

Zglos komentarz

A1S19
8 miesięcy temu

Wystarczy przestać płacić haracz klimatyczny unii i dla górników będzie i my będziemy mniej płacić.

0

Zglos komentarz

M
8 miesięcy temu

To też prawda. Który to de**l zobowiązał się? A, tak. Morawiecki... Ale to przecież rząd dostał te nadpłaty za ETC. To co za de**l wziął te pieniądze z tych dopłat i przewalił, zamiast doinwestować energetykę? A, no tak. Morawiecki...

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

CO2 to największy przewał sto razy większy niż dziura ozonowa.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
8 miesięcy temu

Wisi mi to, kolego, czy górnik będzie kopał ten kamień, czy nie. Od dziesiątek lat do nich dokładamy i wuj z tego jest. Nie podoba się, to mogą iść na kasę do biedry.

0

Zglos komentarz

M
marres75 🌾 Wieśniak
8 miesięcy temu

Może trochę wytłumaczę dlaczego jest jak jest. W polskie kopalnie węglowe się nie inwestowało, tzn. były projekty poprawy wydajności wydobycia węgla, ale po co je realizować, gdy ściągało się tani węgiel z rosji. Teraz gdy nie ściągamy z rosji taniego węgla, to oczekuje się, że będziemy wydobywać ta...

Może trochę wytłumaczę dlaczego jest jak jest. W polskie kopalnie węglowe się nie inwestowało, tzn. były projekty poprawy wydajności wydobycia węgla, ale po co je realizować, gdy ściągało się tani węgiel z rosji. Teraz gdy nie ściągamy z rosji taniego węgla, to oczekuje się, że będziemy wydobywać tanio węgiel z naszych rodzimych kopalni. Niestety, jak się nie inwestowało w nowe projekty, to teraz mamy co mamy z górnictwem węglowym. Temat jest szeroki, ale podziękować należy państwu (wszystkim po kolei, którzy rządzili przez ostatnie dwie dekady), że teraz musimy się dokładać.

0

Zglos komentarz

M
8 miesięcy temu

Prywatne kopalnie działają. Może zacząć od sprzedaży kopalń z licytacji od złotówki. Oczywiście wszyscy związkowcy do zwolnienia natychmiast. Co to znaczy "się nie inwestowało". Dlaczego kopalnia nie inwestowała swoich zysków w udoskonalanie wydobycia?

0

Zglos komentarz

K
kopczyk82 🌾 Wieśniak
8 miesięcy temu

Jaka prywatna kopalnia w Polsce jest ?

0

Zglos komentarz

M
8 miesięcy temu

Silesia. Jednak też słabo sobie radzą, ale jak sobie nie poradzą to splajtują i po kłopocie. A państwowe gó**a, roszczenia wysuwają i opony palić będą. Zamknąć, sprzedać, zalać, zwolnić to bydło. Same zyski dla całego kraju. Oczywiście jeszcze lepiej by było jak by już stało kilka PRYWATNYCH najlepi...

Silesia. Jednak też słabo sobie radzą, ale jak sobie nie poradzą to splajtują i po kłopocie. A państwowe gó**a, roszczenia wysuwają i opony palić będą. Zamknąć, sprzedać, zalać, zwolnić to bydło. Same zyski dla całego kraju. Oczywiście jeszcze lepiej by było jak by już stało kilka PRYWATNYCH najlepiej, elektrowni atomowych.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 miesięcy temu

3 lata temu mieli nadwyżki bo ceny węgla szybowały w kosmos. Dziś mają straty bo węgiel tani. A wystarczyło zrobić sobie jakieś rezerwy finansowe z tych nadwyżek. A nie od razu wypłacać je sobie jako premie prawaki? No bo po co robić w firmie rezerwy finansowe gdy państwo przecież da!

3 lata temu mieli nadwyżki bo ceny węgla szybowały w kosmos. Dziś mają straty bo węgiel tani. A wystarczyło zrobić sobie jakieś rezerwy finansowe z tych nadwyżek. A nie od razu wypłacać je sobie jako premie prawaki? No bo po co robić w firmie rezerwy finansowe gdy państwo przecież da!

0

Zglos komentarz

M
8 miesięcy temu

Opis postępowania lewaków. Tyle lat edukacji i nadal nic. Roszczeniowe ku*wy to lewacy. Np pis i jego wyborcy. Choć nie tylko.

0

Zglos komentarz

K
kopczyk82 🌾 Wieśniak
8 miesięcy temu

Tak, oddali rezerwę PIS-owi 1.6 MLD.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
8 miesięcy temu

Nauczyciele też narzekają a pracują dalej w szkołach.

0

Zglos komentarz

A
8 miesięcy temu

A my dalej płaćmy podatki klimatyczne i ETS-y i zamykajmy kolejne zakłady pracy.

0

Zglos komentarz

Reklama