Reklama
Przestępców posadzi w 3,14erdlu, a resztę się zdelegalizuje. Polacy tego oczekują.

Przestępców posadzi w 3,14erdlu, a resztę się zdelegalizuje. Polacy tego oczekują.

przez kapec60 — 7 miesięcy temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

hahahahahahaha. Tusk to koncertowo wybory nadchodzące przegwizda i odda władze pisdzielca i komfie

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
7 miesięcy temu

Niby się śpieszy z tym rozliczaniem a efektów nie widać, tak samo jak od niby upadku komuny jedni drugich rozliczają i jeszcze nikt nikogo nie rozliczył

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

Jak się wzięli za Kamińskiego i Wąsika, to ich de**l ułaskawił. Jak się wzięli za Romanowskiego, to spiedrolił na Węgry. Reszta pisowskich sku**esynów chowa się za immunitetem. Niestety, w takim państwie żyjemy

0

Zglos komentarz

S
7 miesięcy temu

No to już po jabłkach;-))

0

Zglos komentarz

P
7 miesięcy temu

K... k..wie łba nie urwie.... nie ma obaw, to jedna banda

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
7 miesięcy temu

Żeby on ich chociaż w 1/3 rozliczył;)

0

Zglos komentarz

Reklama