Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
7 miesięcy temu

Bo przestępcy nie mają 800+ …

0

Zglos komentarz

L
lalaloopsy 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Jak chodziłem do szkoły to 800 plus nie było a oni też mieli michę za darmo.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 miesięcy temu

A jak chodził do szkoły twój dziadek czy pradziadek to też mieli jedzenie za darmo oprócz tych na ciężkich robotach ...

0

Zglos komentarz

B
bolszewik933 Czysta Moc
7 miesięcy temu

Politycy wiedzą, że do przedszkola i szkoły już nie pójdą, a do więzienia w każdej chwili mogą, dlatego dbają o swoją przyszłość

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Ja też nie rozumiem, czemu dzieci muszą płacić, skoro nie pracują tylko się uczą🤔

0

Zglos komentarz

Reklama