Reklama
Mężczyźni, możecie być szczerzy w komentarzach. Jaki rozmiar byście wybrali?

Mężczyźni, możecie być szczerzy w komentarzach. Jaki rozmiar byście wybrali?

przez Kordiant — 7 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
Anonim
7 miesięcy temu

S-M

0

Zglos komentarz

S
7 miesięcy temu

@kordiant - nie masz kumpli, których mógłbyś spytać? Nie spamuj wiochy!

0

Zglos komentarz

F
Fredek79 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Dla mnie L od zawsze

0

Zglos komentarz

W
wzt377 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Tylko L-XL

0

Zglos komentarz

Reklama