Reklama
Reklama

Komentarze

5
M
mazerlok 🏹 Łowca
7 miesięcy temu

I więcej płacić. Prawa ekonomii są bezlitosne. Tylko głupi cieszy się z urzędowego podniesienia pensji. Nie wie co jest w tym ukryte.

0

Zglos komentarz

P
7 miesięcy temu

Spoko, za chwile za litr on zapłacimy 7zl więc te ich tak zwane podwyżki nic nie dadzą

0

Zglos komentarz

M
Magda24110 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

Spoko, za PiS płaciłeś prawie 10 to było ok

0

Zglos komentarz

P
7 miesięcy temu

A co z siła nabywczą bo to jest istotne. Inflacja zżera nasze dochody a ta tak zwana podwyzka nie zrekompensuje nawet szalejących cen chociażby paliwa

0

Zglos komentarz

A
7 miesięcy temu

A Tęczowy Rafałek już ma zaklepaną podwyżkę o 5 tysięcy miesięcznie.

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Porównaj teraz to z inflacją by mieć rzetelniejsze informacje. Po co mam zarabiać 20-30 milionów miesięcznie jak chleb będzie kosztował 40. Polska to nie Rosja

0

Zglos komentarz

Reklama