Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Znam takie ruskie onuce osobiśce. Ale gdy myślą o tym gdziie wyjechać do pracy to nie Rosja tylko ta lewacka holandia ze związkam gejów i legalną marychą! No 10 razy wyższymi płacami niż w Rosji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Vacarius a dlaczego Polacy mają wyjeżdżać do pracy jak u nas brakuje rąk do pracy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Inteligencją nie błysnąłeś … X pokazuje teraz gdzie założono konto i większość najprawdziwszych polakuf i polexitowców jest spoza Polski …
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wysokość wynagrodzenia i stabilność zatrudnienia może być dla ciebie pewną wskazowką. Przypomnę, ze Polacy od stuleci wyjeżdżali za chlebem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nikomu nie przyszło do głowy, że 99% dziennikarzy używa VPN. Taki proton domyślnie łączy z polski przez holandię na przykład.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A który łączy przez Rosję, czy Białoruś?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane