Reklama
Reklama

Komentarze

13
T
6 miesięcy temu

Bo śliwki były tanie :)

0

Zglos komentarz

Gordon72
Gordon72 ⚔️ Jedi
6 miesięcy temu

Sabotują, podmieniają zdrowe śliwki na robaczywe ;)

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
6 miesięcy temu

Bo tzw. Patrioci tak mają - drą przegrane ryje a korzystają z zagranicznych firm na maxa!!!!!😤

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

A potem na kebsika - tak po Polsku...

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
6 miesięcy temu

Patrirosjii. Używajmy właściwych określeń. Bez owijania w bawełnę

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Ten gruby prawiczek z prawej strony gdyby krowy majtki nosiły by p...y na oczy nie widział

0

Zglos komentarz

T
6 miesięcy temu

już wiele lat temu prof.Wolniewicz powiedział że dominującą cechą lewactwa jest głupota

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Kogo normalnego interesuje jakiś czub z radia Maryja.

0

Zglos komentarz

G
geraldyna 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Adam64824 dobrze, że ty wieśniakiem jesteś i możesz krowy bez majtek oglądać do woli. Napatrz się, bo tylko to ci pozostało.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Geraldyna typowy prawak. Zrozumie to po swojemu i tyle. Boli prawda??

0

Zglos komentarz

G
geraldyna 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Adam64824 co ty de**lu wiesz o prawakach i lewakach. Ty w g**ju siedzisz po same uszy i krowy podglądasz.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Główna zasada prawaków?? Raz w d**ę to nie pe**ł, drugie się nie liczy a trzecie zeruje wszystko

0

Zglos komentarz

G
geraldyna 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Adam64824 to biedny ty tam jesteś. Jak cię z każdej strony prawactwo r*cha. Lepiej siedź na swojej wsi i podglądaj krowy, a nie za politykę się bierzesz.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Zauważyłem że prawie każdy bohater na prawicy to zboczeniec. Kaczyński nie miał czasu na kobiety. Dmowski też kolejny tęczowy. Ten grubasek może nie aż taki bohater ale coś z nim nie tak. Albo prawiczek albo GEY

0

Zglos komentarz

G
geraldyna 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Adam64824 ty jako zagorzały prawicowiec, rozumiem, że wiesz najlepiej co się w waszych kręgach dzieje.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Prawicowy gamoń. Poziom p**s. Kaczyński dalej tęczowy??

0

Zglos komentarz

M
Majorx 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Papużki nierozłączki.

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Muszę przyznać, że jest coś romantycznego w ich związku. Dzielą wiernie blaski i cienie życia. Zakupy, obiadek, wspólna cela we więźniu. Ech...

0

Zglos komentarz

M
mazerlok 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Wkładają do śliwek ampułki z arszenikiem.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Bo to yebani hipokryci. Zresztą, jak całe prawactwo.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
6 miesięcy temu

Oni, to paciemu?

0

Zglos komentarz

J
Janusz63399 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Oni obierają niemieckie reparacje, niczym Berkowicz w IKEI odebrał odszkodowanie od Szwedów za Potop. Nabrać towaru i nie zapłacić, to jest nowa forma patriotyzmu.

0

Zglos komentarz

W
6 miesięcy temu

Prwnie z tego samego powodu dlaczego ty jezdzisz na ruskiej ropie. Je*al ich pies, ciebie tez

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Muszą, w Polsce nie ma ruskich sklepów.

0

Zglos komentarz

J
jacaPRO 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Może dlatego, że polskich sklepów już nie ma?

0

Zglos komentarz

N
normablum 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Bo mają Ausweis i Kenkartę dużej rodziny?

0

Zglos komentarz

Reklama