Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
6 miesięcy temu

A jeszcze lepsza była zwykła polska oranżada.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

mmm ceplutka prosto z transportera a nos robił za zawór bezpieczeństwa : )

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Wtedy piłeś nie zmieszaną z wódką;)

0

Zglos komentarz

G
Grzegorz79093 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Fajne czasy bo, jak u mnie pepsi była może raz na dwa tygodnie mała szklaneczka to i smakowało aż łzy leciały. Teraz jak człowiek pije w tydzień z litr to już tak nie podchodzi.

0

Zglos komentarz

V
Versusap 💩 JP 100%
6 miesięcy temu

Potrafiłem po smaku rozpoznać, z jakiej rozlewni. Tak, jestem pepsoholikiem

0

Zglos komentarz

Reklama