Reklama
W Olsztynie sugerują, że lepiej ćwiczyć w lesie z grzybami niż iść na salę fitness

W Olsztynie sugerują, że lepiej ćwiczyć w lesie z grzybami niż iść na salę fitness

przez Kordiant — 6 miesięcy temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
K
kubanos69 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

No to już żadnego podgrzybka bym w życiu nie zjadł ...

0

Zglos komentarz

Reklama