Reklama
Czy naprawdę w tym kraju nie ma obecnie wolnych, wartościowych mężczyzn po 30-tce?

Czy naprawdę w tym kraju nie ma obecnie wolnych, wartościowych mężczyzn po 30-tce?

przez Mauss — 6 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
E
elkrakerso 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Wygląda na to, że te, które nie wybrzydzały i nie kręciły nochalem, strzelając przy tym non stop focha, pozajmowały "najlepszy towar". W tym biznesie jak mawiała moja babcia "kto pierwszy, ten z bonusem"

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
6 miesięcy temu

Kasia: 60 lat szukałam. Nawet z Jezusem. Żaden 20 latek nie spojrzał na mnie tak, jak ksądz na kopertę.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Kto wybrzydza, ten nie r.... To działa w obie strony.

0

Zglos komentarz

K
kubanos69 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Taaa, a znajdź "singielkę" po 30 bez "bagażu" ... Szukają frajera-sponsora, a to istotnie ciężko znaleźć i można się załamać.

0

Zglos komentarz

Reklama