Reklama
Trzeci poseł na Węgrzech. Mogą zakładać już koło poselskie

Trzeci poseł na Węgrzech. Mogą zakładać już koło poselskie

przez slimjarson — 6 miesięcy temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
L
leonoczko 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Czy Bąkiewicz już organizuje RPPPG? Ruch Przemytu Pisowców Przez Granicę. 😁

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Wujek Orban przywiózł gifciki z wycieczki do Moskwy to trza je odebrać i ucałować w sygnet.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
6 miesięcy temu

Dzbany lecą napełnić się gulaszem.

0

Zglos komentarz

E
esbek3 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

I już nie wracacie?

0

Zglos komentarz

M
Majorx 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Dwa wybitne pisowskie dzbany.

0

Zglos komentarz

G
gadzet_pl 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Będą się tak ruchac do przegranej Orbana

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Nie musza nawet kupować biletów, wystarczy te puste łby napełni helem i w drogę.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
6 miesięcy temu

Te gnidy też spierd…….😤😤😤😤no faktycznie , powstanie tam ministerstwo złodziei i oszustów!!!!!😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

Reklama