Reklama
Do kompletu brakuje tylko K. Godek pseud. 'Płodek' jako

Do kompletu brakuje tylko K. Godek pseud. 'Płodek' jako

przez kapec60 — 6 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
6 miesięcy temu

Braun na prezydetna. Korwin premiere. Jaszczyj może zostać w obronie narodowej. A ten jego giermek to raczej ministerstwo oświaty. Fiinasę to bym dał Mentzena. Bo jedyny z prawaków który się czegoś dorobił. A MSWiA boże bosak niech też sobie nakradnie i nie chodzii boso!

0

Zglos komentarz

J
Janusz63399 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Jeszcze kaja Godek jako Minister Zdrowia,

0

Zglos komentarz

A1S19
6 miesięcy temu

Chcesz mi powiedzieć ,że minister zdrowia Leszczyna się sprawdzała?

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

W p**sie fachowcem od sądownictwa jest pomocnik kucharza. O modelu rodziny opowiada Kaczyński który nie miał czasu na kobiety. Kabaret

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Ten z mswia wygląda jak z niemieckiego october fest- reklama parów.

0

Zglos komentarz

Reklama