Reklama
Reklama

Komentarze

11
M
MuchaMol 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

Bosak to prymitywny gej

0

Zglos komentarz

L
lars33 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

dokładnie!

0

Zglos komentarz

C
CycPerwers 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

i po co nas szpiegować skoro mamy takich polityków, by zabłysnąć robią takie rzeczy

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Bosak ma nadzieję, że to będzie tematem obrad. I nic innego! Nic! Absolutnie!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

bosaka i konfe boli ze będą debatować jak upier....c ruskim kasę plus jeszcze czasem wyjdzie ze polowa konfy tam umoczona?

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

a ciemniakom się uzasadni, że przecież "ustawa źle napisana". To taki argument

0

Zglos komentarz

K
kubh 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

mam nadzieję, ze tych rusofilów wreszcie posadzą i rozwiążą konfę, ten wrzód na du**e naszego kraju. Albo de**l, albo... de**l.

0

Zglos komentarz

M
Michal9wiocha 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Ruska kurtyzana oderwała się na chwilę od człona swojego oficera prowadzącego z NKWD i wyprodukowała propagandowego posta. Bosaczek widać nie może się już doczekać gangbangu z całym plutonem dzielnych czerwonoarmistów z Buriacji

0

Zglos komentarz

K
6 miesięcy temu

Kryptowaluty rządzą się własnym prawem. Lepiej zabrać się za szpiegów a nie wypuszczać ich.

0

Zglos komentarz

L
6 miesięcy temu

Wypowiedzieli się w temacie sami znawcy krypto. GOSIA GOSIA GOSIA

0

Zglos komentarz

Z
ZdzichuMalek 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

de**le

0

Zglos komentarz

V
v.i.p.1 😏 Szyderca
6 miesięcy temu

Boją się, że będą musieli dostawać srebrniki w rublach.

0

Zglos komentarz

B
bialymis81 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Kryptowaluty są niebezpieczne bo są po zaścisłą kontrolą państwa. AmberGold był pod kontrolą 🖕🏻

0

Zglos komentarz

Reklama