Reklama
Jak to było? Dwa miesiące wakacji, 18-25 godzin pracy w tygodniu... ?!

Jak to było? Dwa miesiące wakacji, 18-25 godzin pracy w tygodniu... ?!

przez Kordiant — 6 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
I
inns2 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Autor id***a zapomniał napisać, że dotyczy to pracujących na 1,5 etatu. Absurdem jest, że nauczyciel musi pracować na 1,5 etatu, anie, że wchodzi wtedy w drugi próg.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

... i pewnie wziął w tym roku jubileusz

0

Zglos komentarz

B
Binio19 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Tak właśnie bywa gdy, pracuję sie 10 miesięcy a nie jak wszyscy 12...w jednym roku.

0

Zglos komentarz

K
Kramag 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Progi powinny być proste i corocznie zależeć od ustalanych wynagrodzeń: 12x najniższa = bez podatku 12x średnia = najniższy podatek 12x 3xśrednia = średni podatek Powyżej najwyższy. Zarabiasz więcej zapłacisz większy ale i tak Ci zostanie na życie i rozwój. Nauczyciele dorabiają wchodzą w wyżs...

Progi powinny być proste i corocznie zależeć od ustalanych wynagrodzeń: 12x najniższa = bez podatku 12x średnia = najniższy podatek 12x 3xśrednia = średni podatek Powyżej najwyższy. Zarabiasz więcej zapłacisz większy ale i tak Ci zostanie na życie i rozwój. Nauczyciele dorabiają wchodzą w wyższą stawkę podobnie jak inni co wtym dziwnego ?

0

Zglos komentarz

K
Kramag 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

datku, 12x średnia = najniższy podatek, 36x średnia = średni podatek, powyżej najwyższy. Zarabiasz więcej, zapłacisz większy ale i tak Ci zostanie na życie i rozwój. Nauczyciele dorabiają wchodzą w wyższą stawkę podobnie jak inni co w tym dziwnego ?

0

Zglos komentarz

Reklama