Reklama
Reklama

Komentarze

4
Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Dlaczego swój ból dudy zobrazowałeś ruską babuszką opłakującą śmierć wnuka?

2

Zglos komentarz

G
GorszyAleLepszy 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Nie jestem ani lekarzem ani też beneficjentem systemu leków za darmo. Nie mam osobistych interesów w tej sprawie, mam ludzkie odczucia takie jak współczucie dla skrzywdzonych. Trollom obce - wiem.

-2

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Będziesz... Tworki czekają. Tusko to tusko tamto.. może cię wyleczą z tusko fobi..

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Spokojnie, moje pytanie dotyczyło zdjęcia.

0

Zglos komentarz

G
GorszyAleLepszy 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Tuskofobii też nie mam. Cenię go za wiele rzeczy, piętnuje dawanie ciała w niektórych kwestiach, na przykład tchórzliwą ucieczkę przed medyczną nienażartą bandą doprowadzającą kraj do bankructwa, bo tak to już zaczyna wyglądać. To do umęczonej buły. Co do zdjęcia, to należało zobrazować zdjęciem nos...

Tuskofobii też nie mam. Cenię go za wiele rzeczy, piętnuje dawanie ciała w niektórych kwestiach, na przykład tchórzliwą ucieczkę przed medyczną nienażartą bandą doprowadzającą kraj do bankructwa, bo tak to już zaczyna wyglądać. To do umęczonej buły. Co do zdjęcia, to należało zobrazować zdjęciem nosorożca we wrocławskim zoo?

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

z błogosławieństwem kościółka bo co to za interes za 2 zł mówić "bóg zapłać" , dyrdać na cmentarz w pluchę albo śnieżycę a nie ma kto odwieżć z powrotem

0

Zglos komentarz

Z
Zenon65 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Dostaję najbardziej uczciwe pieniądze za pacjenta którego zbadałem. Jak piekarz za chleb. Teraz reforma idzie w stronę za godzinę pier..dzenia w stołek. Tego oczekujecie? Zabrakło kasy ? No pewnie! Jesli do specjalistyki przychodzi ktoś kto powinien być leczony w rejonie to i kasy brak. Specjalistyk...

Dostaję najbardziej uczciwe pieniądze za pacjenta którego zbadałem. Jak piekarz za chleb. Teraz reforma idzie w stronę za godzinę pier..dzenia w stołek. Tego oczekujecie? Zabrakło kasy ? No pewnie! Jesli do specjalistyki przychodzi ktoś kto powinien być leczony w rejonie to i kasy brak. Specjalistyka to nie profilaktyka bo tu 2-3x drożej. Nie pójdę do rejonu bo tu się znacie i jestem tu od 20-15-10 lat(niepotrzebne skreślić) i nie dam się wyrzucić. Jak mnie odeslecie to napisze skargę do... Tak to wygląda. Wiec jeśli nie znacie tego od drugiej strony to powstrzymajcie się od komentarzy. Wyglą

0

Zglos komentarz

Z
Zenon65 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Ciag dalszy... Wygląda na to ze dwa moje pomysły ministerstwo wcieli w życie, a myślałem ze trafią do kosza. Alleluja i do przodu. Jeśli wcielą wyślę następne. Póki co czekam

0

Zglos komentarz

Reklama