Reklama
Reklama

Komentarze

2
K
krzywojapy 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

C**jowa sytuacja - coś zawiodło..

0

Zglos komentarz

R
robertti 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Dlatego zawsze zwalniam przed przejazdami kolejowymi. Ze 20 lat temu zginął bodajże Kulig, kierowca rajdowy, wjeżdżając na pewniaka przy otwartych zaporach. Wtedy był błąd dróżniczki

0

Zglos komentarz

Reklama