Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za to teraz w innej formie NFZ dał 320 tys zł na TVN "Top Model", wytykasz złodziejstwo PiSowców to wytknij tez POwców bo to tacy sami złodzieje i oszusci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czytaj ze zrozumieniem tu nie chodzi o to że dawali ale o to że dawali a teraz wielki szum robią że NFZ nie ma kasy i wytykają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@Jarewa jedni i drudzy wywalali kasę w niebotyczne zarobki co poniektórych lekarzy,na gó*****e maseczki,nie istniejące respiratory,płyny do dezynfekcji a kto na tym cierpi, zwykły szary obywatel bo mendy to leczą się w szpitalu przekształconym specjalnie dla polityków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
TVPO w likwidacji w 2026 roku ma dostać 2.5 miliarda złotych, Tusk przekaże te pieniądze na onkologie i w ten sposób uratuje służbę zdrowia. Bo przekaże prawda? Przecież obiecał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz Tusk może w końcu uratować służbę zdrowia, wybudować CPK i elektrownie atomowe. Coś cicho się zrobiło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane