Reklama
Typowe kolokwium na 3 roku studiów. Trzeba na spokojnie, usiąść i pomyśleć...

Typowe kolokwium na 3 roku studiów. Trzeba na spokojnie, usiąść i pomyśleć...

przez mr0zu — 6 miesięcy temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
R
RychoLX 🎖️ Snajper
6 miesięcy temu

Poziom pytań dostosowany do IQ typowego kibola. To oni też studiują?

0

Zglos komentarz

Reklama