Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Kopeć 60 ty chodzisz czasami do sklepu czy całymi dniami siedzisz przy kompie a jedzenie mama pod nosem podstawia?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie tylko cukier tańszy , jajka ,masło, kurczak i wiele im podobnych , z Polskich towarów podrożała czekolada , kakao,kawa,oraz drożeją papierosy i alkohol .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale im żyje się gorzej bo przecież za PIS jedynie tylko Rydzyka musieli emeryci utrzymać. Teraz muszą płacić jeszcze na PIS bo przyzwyczaili się do życia ponad stan i nie chcą z tego zrezygnować. DO tego jeszcze muszą płacić na stację Sakiewicza oraz braci Karnowskich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ceny rosną wolniej, bo inflacja jest na poziomie 4%, a nie 20% jak za prawackich de**li.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oczywiście, że gorzej,po wpłacie na Radio Maryja,wsparciu finansowym PiS, mało co zostaje,a tu jeszcze trzeba dać na kościół.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane