Reklama
Reklama

Komentarze

4
F
franek1999 🎯 Wyjadacz
6 miesięcy temu

Jest wszędzie, niestety wirtualnie. Ale czołgiem pojeździł i to jest sukces po prawej stronie.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
6 miesięcy temu

No przecież jest napisane "grono europejskich przywódców" a nie lokalnych watażków.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
6 miesięcy temu

a goszczony był który przez wooca ? o dwie w spódnicach nie pytam , chroniczny brak czasu stał ? na przeszkodzie

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
6 miesięcy temu

Tu nie ma kiboli , więc po co on tu?????🤔🤔🤔🤔

0

Zglos komentarz

W
wiktor40 🌾 Wieśniak
6 miesięcy temu

Jest tam tylko akurat się schylił bo snusa zażywa.

0

Zglos komentarz

Reklama